מי שביתו חשוב לו והוא מבין את הערך שכרוח במוצר איכותי, מעוצב וייחודי, ישקיע מחשבה גם בבחירת קרמיקה לאמבטיה, אף על פי שלעיתים במהלך הבנייה נראה פרט זה זניח ופחות חשוב מהציוד הכולל בבית לרבות מטבח, סלון וכדומה.

אנשים רבים לא נוטים ליחס חשיבות לקרמיקה אותה הם מדביקים בחדר האמבטיה, מה שיוצר בטווח הקצר והארוך בעיות רבות. זכרו עוד לפני שאתם ניגשים לבנות או לשפץ את חדר האמבטיה, להשקיע בבחירת הקרמיקה ולבחור את המוצר הטוב והאיכותי ביותר, רק כך תתאפשר לכם איכות החיים לה אתם מייחלים.

בחירת קרמיקה איכותית, תאפשר לכם ליהנות ממנה לאורך זמן ואילו אם התפשרתם ורכשתם לעצמכם קרמיקה לאמבטיה לא איכותית, הכינו עצמכם מראש לאפשרות שתאלצו להזמין בקרוב בעל מקצוע שיסדר את הנזקים שנגרמו ברבות הזמן. חשוב לזכור כי הקרמיקה באמבטיה חשופה לתנאי לחות המאפיינים את חדר האמבטיה ועל כן יש לשים דגש על איכותה ושמירה על אורך החיים שלה.

הקרמיקה משנה את פני החדר

קרמיקה לאמבטיה משנה את כל העיצוב בחדר האמבטיה ומקנה לדיירי הדירה את האווירה הרצויה בחדר. זה נכון שהקרמיקה יכולה להיתפס כפרט זניח, אך נסו ולו לרגע לחשוב על השטח אותו תופסת הקרמיקה והגדירו לעצמכם, האם היא באמת פריט זניח. סביר להניח שברגע זה הבנתם את החשיבות בבחירת הקרמיקה, ביחס לשטח אותו היא מכסה.הקרמיקה היא זאת שמייפה והיא זו שיכולה לכער את חדר האמבטיה.

הדבקת קרמיקה לאמבטיה

את הקרמיקה אותה אתם רוכשים, חשוב להדביק בצורה מקצועית בחדר האמבטיה. קרמיקה איכותית ככל שתהיה, אם היא לא מודבקת כראוי, עלולה לצנוח וליפול וזאת בשל הלחות הגבוהה ששוררת באמבטיה אך לא רק.

עליכם לדאוג מבעוד מועד כי שכרתם בעלי מקצוע מיומנים, אשר מדביקים את הקרמיקה בחומרי גלם מותאמים ואיכותיים, לא פחות מהקרמיקה אותה רכשתם.

יתרונותיה של הקרמיקה לחדר האמבטיה

קרמיקה מוסיפה ערך רב לעיצוב וליופי בחדר האמבטיה, אך לקרמיקה יתרונות מובהקים נוספים, מהם הינכם יכולים ליהנות.

חומר מבודד- הקרמיקה הינה מוצר מבודד בצורה מעולה, מונעת את חלחול המים מהאמבטיה אל חדרים אחרים הסמוכים לחדר, הטמפרטורה בחדר נשארת באמצעות הקרמיקה ומונעת החלקה, גם כאשר חדר האמבטיה רטוב מהמקלחת אותה ערכתם.

 

אם אתם זקוקים למוצרי קרמיקה למקלחת, פנו אל חברת משה זיו וצוות העובדים המיומן והמקצועי יתאים לכם את הקרמיקה האידיאלית לצרכים האישיים שלכם בכלל ולחדר האמבטיה שלכם בפרט.