כיורים לאמבטיה – במהלך בניית או שיפוץ חדר האמבטיה, יש לקחת בחשבון את כל האלמנטים המותקנים בו, על מנת שהתוצר המוגמר וחדר האמבטיה יהיה מרהיב ומושלם. חדר האמבטיה הוא החדר האינטימי בו מבלים בני המשפחה בפרטיות ומשילים מעליהם את תלאות היום. חדר זה הפך ברבות השנים לחדר השלווה והמנוחה ועל כן משקיעות משפחות רבות את מרב כספם להשוות לחדר האמבטיה את המראה הייחודי והנעים כראוי לחדר האמבטיה.

האלמנט המהותי אותו חשוב לקחת בחשבון הוא כיורים. העובדה שכל משפחה מחפשת את העיצוב האולטימטיבי בשילוב נוחות, הובילה יצרנים רבים לייצר מיני כיורים לאמבטיה, בגדלים שונים ומגוונים ובצבעים מרהיבים, על מנת שכל משפחה תצליח למצוא לעצמה את מבוקשה.

 

כיורים לאמבטיה בהתאמה אישית

אם גם אתם נמצאים בשלבי בניית חדר אמבטיה חדש, או שיפוץ חדר אמבטיה נוכחי, זה הזמן לבחור כיורים, שיענו על דרישותיכם, הן העיצוביות והן הפונקציונאליות. כאמור מיוצרים כיום כיורים רבים ומגוונים לרבות כיורים עגולים, כיורים מרובעים, כיורים אליפטיים, כיורים הנשענים על לוח שיש, כיורי עמוד ועוד.

 

הכיורים מיובאים ממדינות מעבר לים, לרבות איטליה המדינה המובילה בעיצוב ואופנה וכולם ללא יוצא מן הכלל, שמו להם למטרה לייצר כיורים איכותיים מחומרי גלם מובילים אשר עתידים להחזיק מעמד לאורך זמן. הטכנולוגיה המתקדמת בעידן הנוכחי מאפשרת למגזרים עסקיים רבים לפתח ולשכלל את מוצריהם וכך גם באשר לכיורים. תהליך ייצור כיורים לאמבטיה משלב צבעים חדשים ומגוונים, חומרים חדשים, טכניקות מובילות ועיצובים בלעדיים.

 

כיצד בוחרים כיור אבמטיה 

כיורים לאמבטיה נבחרים תוך שיקול דעת רב ועליכם כבעלי דירות לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  • גודל חדר האמבטיה – את הכיור יש להתאים לגודל חדר האמבטיה, על מנת שישאיר מקום לתנועת דרי הבית בעת המעבר בחדר והשימוש בכיור.
  • צבעים – יש לבחור בצבע הכיור שיתאים וישתלב בצורה הומוגנית ליתר הפריטים בחדר. לעיתים את חדר האמבטיה חשוב להתאים לעיצוב הרווח בבית כולו.
  • חומרי הגלם – יש חשיבות נעלה לבחור כיורים המיוצרים מחומרי גלם מובילים, על מנת למנוע מהם לאבד מיופיים, או מהפונקציונאליות שלהם תוך זמן קצר.
  • אחריות – רכשו כיורים עליהם ניתנת לכם אחריות לזמן מוגדר מראש.

 

אלו הם רק חלק מהקריטריונים אותם עליכם לקחת בחשבון בקניית כיור מקלחת, צרו קשר ונשמח להעניק לכם טיפים חשובים לבחירת הכיורים, אשר יתאימו לכם באופן אישי ללא התחייבות וללא עלות.

 

אנו בחברת משה זיו, נציג לכם מגוון רחב של כיורים, אשר יענו על דרישותיכם וישרתו אתכם נאמנה בטווח הקצר והארוך גם יחד.

אהבתם את המוצרים שלנו? עשו לנו לייק בפייסבוק