חדרי אמבטיה הפכו בעידן הנוכחי לחדרים מושקעים ומעוצבים בהתאמה אישית וייחודית. בעידן הנוכחי ישנם מספר רב של מוצרים בעיצובים שונים, באמצעותם הינכם יכולים להפוך את חדרי האמבטיה שלכם לממלכה שלא תרצו לצאת ממנה. אם אתם עומדים בפני שיפוץ או בניית חדר האמבטיה שלכם, יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים שיהוו עבורכם עוגן בשלבי עיצוב חדרי אמבטיה ובנייתם.

הפרמטרים אותם יש לקחת בחשבון

בניית ושיפוץ חדר אמבטיה דורשים השקעה מחשבתית רבה, על מנת שתהיו מרוצים מהתוצאה. חדרי אמבטיה לא משפצים בכל שנה ועל כן עליכם לקחת בחשבון לא רק את העיצוב העכשווי, אלא במקביל להתחשב בדרישות שיהיו עוד חמש ואף 10 שנים. לעיתים נכון לקבל החלטה לא לרכוש עיצוב מודרני, אלא ללכת על קו עיצוב שיתאים לכל תקופה.

חשוב להשקיע בחדר האמבטיה ולרכוש את המוצרים המובילים והאיכותיים בשוק, אשר יוצרו מחומרי גלם איכותיים, על מנת שלא תאלצו לחוות מפח נפש בעתיד כשהם יתבלו ויצברו חלודה.

בבואכם להתאים את המוצרים קחו בחשבון את הפרמטרים הבאים כדי שתהיו מרוצים:

  • בחנו את מבנה האמבטיה ובהתאם בחרו את המוצרים. עליכם לקחת בחשבון את גודל החדר ולבחור בהתאם את גודל האמבטיה, גודל הכיור, הברז ואף המוצרים הנלווים.
  • ברזים מעוצבים – אם בחרתם לעצב את חדר האמבטיה שלכם, רכשו ברזים מעוצבים בהתאם, על מנת להשלים את מלאכת העיצוב מהפרט הקטן ביותר ועד הגדול ביותר.
  • קרמיקה – גם בחירת הקרמיקה היא הליך חשוב בתהליך שיפוץ חדרי אמבטיה ובכדי שלא ייווצר מצב בו ייחסתם חשיבות לכלל האביזרים באמבטיה, ושכחתם את הקרמיקה ואת חשיבותה , הזכירו לעצמכם לבחור קרמיקה איכותית ומעוצבת בהתאם לדרישותיכם.
  • מוצרים נלווים הם חשובים לאין שיעור ועל כן לאחר שבחרתם את כלל האביזרים לרבות האמבטיה, הכיורים ועוד, השלימו את העיצוב עם טאצ' סופי במוצרים הנלווים, לרבות מתקן לתליית מגבות, מתקן לסבונים , מברשות שיניים ועוד.

 

חדרי אמבטיה מרווחים ומעוצבים

העיצוב של חדר האמבטיה חשוב מאוד, אך חשוב יותר לסגנן חדר אמבטיה מרווח, המאפשר תנועה חופשית בחלל. אין זה אפקטיבי אם תרכשו אמבטיה מפוארת וגדולה, אם אין היא משאירה מקום לתנועה בחדר וכן הלאה. אם אתם עומדים בפני שיפוץ או בניית חדר אמבטיה, צרו קשר עם חברת משה זיו ואנו נעזור לכם בכל התהליך, עוד מהשלב הראשון המוגדר שלב ההתלבטות ועד הבחירה האטרקטיבית והאפקטיבית ביותר עבורכם.

לצפייה בחדרי האמבטיה שלנו לחצו כאן